Юридична конференція FIFPRO 2025 успішно пройшла 5 та 6 березня в штаб-квартирі FIFPRO в Гофддорпі, Нідерланди, зібравши провідних футбольних юристів та представників профспілок гравців з усього світу.
Дводенний захід став платформою для глибокого обговорення ключових юридичних питань, що впливають на сучасний футбол. Експерти проаналізували резонансні справи, зокрема справу Лассана Діарра, де юридичний директор FIFPRO Рой Вермеєр та Пітер Паепе представили основні висновки та окреслили подальші кроки після винесеного рішення.
Серед інших важливих тем конференції – майбутнє міжнародного спортивного арбітражу, регулювання діяльності футбольних агентів за правилами ФІФА, ставки у футболі, а також останні прецедентні справи Спортивного арбітражного суду (CAS).
У конференції взяли участь представники Профспілки Юлія Гречко та Роман Морозов, які долучилися до обговорення актуальних юридичних викликів у сучасному футболі🇺🇦⚽️🤝