facebook

 
380259223 703936145099065 357589618279566497 n
 
Від імені ВПС "Футбол України" прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого 57-річчя.
Ви – один з найбільш шанованих в українській футбольній сім’ї керівників клубу, чиє ім’я золотими літерами вписано в літопис вітчизняного футболу.
 
Вас знають і цінують як сильного лідера, професіонала з великої літери, який протягом багатьох років віддано і наполегливо працює на благо футболу – спорту номер один в Україні.
 
Докладені Вами зусилля не проходять дарма. Підтвердженням цьому є без перебільшення історичні успіхи на внутрішній і міжнародній аренах Вашого дітища – футбольного клубу «Шахтар», а також яскраву гру його вихованців в національних збірних командах України, збірних інших країн та провідних клубах світу. Яскраві перемоги та великі звершення, престижні титули і трофеї, усі успіхи й досягнення сучасного «Шахтаря» нерозривно пов’язані з Вашим іменем.
 
Щиро переконані, що всі труднощі неодмінно залишаться в минулому, і «Шахтар» зможе знову радувати своїх численних уболівальників в рідному Донецьку, на домашньому стадіоні-красені «Донбас Арена», де гордо і вільно українці скандуватимуть «Шахтар-Чемпіон» та «Слава Україні».
 
У цей особливий день бажаємо Вам миру, міцного здоров’я та благополуччя, нехай Вас завжди супроводжують успіх, любов, щастя, а підтримка рідних і близьких додасть сил для нових звершень у всіх напрямках Вашої діяльності!

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo