facebook

 
375984534 699311058908510 7064203117166419204 n
 
Від імені першого антидопінгового омбудсмена пані Анни Торстенсон, Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) повідомляє про запуск веб-сайту антидопінгового омбудсмена. З цього часу цим сайтом можуть користуватися всі спортсмени, яких охоплено Всесвітньою антидопінговою програмою. Омбудсмен Анна Торстенсон закликає спортсменів та антидопінгові організації звернути увагу на важливий новий ресурс.
 
Цей веб-сайт є безпечною платформою, яку спортсмени можуть використовувати для зв'язку з омбудсменом. Це безкоштовний, нейтральний і конфіденційний ресурс для тих, хто має питання або занепокоєння з приводу антидопінгових проблем. Веб-сайт включає в себе: контактну форму для надсилання запитів безпосередньо омбудсмену; детальні відповіді на поширені запитання; та посилання на інші корисні матеріали та платформи, такі як платформа ВАДА Speak Up, яка є безпечним способом повідомити про вживання допінгу або іншу діяльність, що суперечить антидопінговим правилам. 🌐 Посилання на вебсайт: https://antidopingombuds.org/frontpage.
 
ℹ️Довідкаℹ️
У березні цього року Анна Торстенсон була призначена першим офіційним уповноваженим з прав спортсменів у сфері антидопінгу. Шведська юристка і фахівчиня з антидопінгу, пані Торстенсон працює незалежно від ВАДА, а також здійснює нагляд за Програмою омбудсмена, яка включає розробку і публікацію нового веб-сайту.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo