facebook

 368867495 684104673762482 2881823609272946932 n

 
Шановна футбольна родино!
 
Просимо підписати петицію про присвоєння почесного звання Герой України (посмертно)
військовослужбовцю Збройних Сил України, Барчишину Григорію Григорійовичу 03.04.1986 р.н., уродженцю м.Львів. який був гравцем футбольних клубів «Карпати-2», «Оболонь» та «Чайка».
Працював у колишньому Головному територіальному управлінні юстиції у Львівській області. Григорій був гордістю нашої країни та патріотом до глибини душі!
 
З 2022 року з початком повномасштабного вторгнення Григорій добровільно став на захист Батьківщини до лав військової частини А7376 Збройних Сил України у м. Київ. Виконуючи бойові завдання на східному напрямку, також евакуйовував поранених побратимів.
 
Разом із побратимами боронив район Бахмута, який став форпостом стримування російської навали. Ситуація була надскладною. Бійці щодня й щоночі стримували ворога на передовій. Із самого початку і до кінця Григорій героїчно боронив нашу землю. Він був справжнім воїном, людиною слова, людиною мужності, зразком незламності та міцності духу.
Загинув Григорій 21 травня, під час виконання бойового завдання під Бахмутом. Артилерійський снарядом було вражено автомобіль, в якому він перебував. В нього залишилися дружина та 7-річний син. Батьки втратили сина, а брат брата.
Із надлюдською стійкістю і мужністю Григорій з побратимами утримували свої позиції на фронті в тому числі брали участь в наступальних операціях, усвідомлюючи, що на їх плечах лежить відповідальність за майбутнє всього українського народу. Всі воїни герої, які заслуговують найвищої вдячності! За рідну українську землю стоячи живим щитом проти ворожої артилерії та танків.
 
Григорій із честю виконав обов’язок щодо захисту своєї держави і до останнього подиху залишився вірним присязі, українському народові та Україні. Відстоюючи та захищаючи право на наше з вами безпечне життя, він віддав своє. Він пожертвував собою заради перемоги у боротьбі не лише за нашу свободу, а й свободу всієї Європи та всіх людей вільного світу.
 
https://petition.president.gov.ua/petition/198778...

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo