facebook

361840501 666086562230960 1197953142613542492 n
 
Всеукраїнська професійна спілка "Футбол України" з великим обуренням реагує на недопустимі дії окупаційної влади та кримських футбольних клубів «Севастополь» та «Рубін» (Ялта), які, незважаючи на все, почали виступи у другій лізі чемпіонату росії з 16 липня.
Така подія, безумовно, є грубим порушенням міжнародного права та глибокою несправедливістю по відношенню до України.
Окупація Криму росією вже довгий час визнається незаконною з боку міжнародної спільноти, і спортивні заходи, які проходять під егідою російського футбольного союзу на території цього окупованого регіону, суперечать основним принципам справедливості. Рішення кримських команд приєднатися до російського футболу не лише підкріплює удавану легітимність анексії, але й впроваджує ще один ганебний крок щодо спроби присвоєння нашої території.
Міжнародні організації, що відповідають за розвиток футболу, мають прийняти рішучі кроки, щоб припинити визнання таких клубів і накласти суворі санкції на російський футбольний союз та росію, відповідно до їх порушень міжнародного права та злочинів проти України.
Тільки таким чином можна відстояти принципи справедливості і права, які повинні бути недоторкані і захищені в усіх сферах життя, включаючи спорт!

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo