facebook

uefaaa

Після матчів заключного, 30-го туру Vbet Ліги визначилися всі представники України в європейських клубних турнірах сезону-2023/2024.

Нашу асоціацію, відповідно до 12-го місця в таблиці коефіцієнтів УЄФА зразка весни 2022 року, на міжнародній арені представлятимуть п'ять клубів. 

Чемпіон України, «Шахтар», за сіткою мав стартувати в плей-оф раунді відбору ЛЧ. Однак через дискваліфікацію росії та перемогу в Лізі чемпіонів клубу, який паралельно потрапив до зони ЛЧ у своїй національній першості (володарем титулу буде «Манчестер Сіті» або «Інтер»), гірники отримали перепустку одразу до групового раунду. 

Віце-чемпіон, «Дніпро-1», потрапив до другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Йому для потрапляння до групи ЛЧ необхідно буде здолати опір трьох суперників. На стартовому етапі серед опонентів дніпряни мають два варіанти — швейцарський «Серветт» або грецький «Панатінаїкос». У разі невдачі на будь-якій стадії наш представник перейде до Ліги Європи, але до групи — лише в тому випадку, якщо в ЛЧ здолає хоча б одного суперника. Інакше доведеться проходити кваліфікацію й у ЛЄ. 

Бронзовий призер УПЛ, «Зоря», представлятиме Україну в Лізі Європи — у плей-оф раунді кваліфікації. У разі невдачі наш клуб автоматично перейде до групи Ліги конференцій.

У базовому реєстрі Ліги конференцій країна матиме двох делегатів. Четверта команда УПЛ («Динамо») стартуватиме в третьому раунді кваліфікації, а п'ята («Ворскла») — у другому. Таким чином, нашим колективам для потрапляння до основної сітки ЛК потрібно буде пройти двох і трьох суперників відповідно.

Квота України на євросезон-2023/2024

Ліга чемпіонів

«Шахтар» (Донецьк) стартує в груповому раунді.

Жеребкування — 31 серпня, 1-й тур — 19/20 вересня.

«Дніпро-1» (Дніпро) стартує в другому кваліфікаційному раунді.

Жеребкування — 21 червня, матчі — 25/26 липня та 1/2 серпня.

Ліга Європи

«Зоря» (Луганськ) стартує в плей-оф раунді кваліфікації.

Жеребкування — 7 серпня, матчі — 24-го та 31 серпня.

Ліга конференцій

«Динамо» (Київ) стартує в третьому кваліфікаційному раунді.

Жеребкування — 24 липня, матчі — 10-го та 17 серпня.

«Ворскла» (Полтава) стартує в другому кваліфікаційному раунді.

Жеребкування — 21 червня, матчі — 27 липня та 3 серпня.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo