facebook

gata

Президент Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, член Виконкому УАФ Ігор Гатауллін узяв участь у Генеральній асамблеї Європейського дивізіону ФІФПро, що проходила 25—26 травня в Будві (Чорногорія).

У перший день роботи Генеральної асамблеї Ігор Гатауллін доповів делегатам про ситуацію в Україні, подякував ФІФПро за допомогу та підтримку.

«Я хочу висловити подяку ФІФПро за готовність надати фінансову допомогу сім'ям чотирьох загиблих футболістів, які вкрай потребували її. У скрутну хвилину ФІФПро намагається допомогти цим убитим горем людям. Величезне всім вам спасибі за співчуття та участь.

Також не можу не відзначити важливу роботу ФІФПро, спрямовану на підтримку діючих українських гравців. Я дуже сподіваюся, що всі зацікавлені сторони у футболі підтримають ініціативи ФІФПро та допоможуть нашим гравцям пережити ці важкі часи», — зазначив у своєму виступі Ігор Гатауллін.

Упродовж двох днів делегати Генеральної асамблеї розглядали питання, пов’язані з політичною роботою ФІФПро на глобальному та європейському рівнях, взаємодією організації з ключовими партнерами (ФІФА, УЄФА, Асоціацією європейських клубів, Асоціацією європейських професіональних футбольних ліг та іншими), боротьбою з договірними матчами, безпекою та здоров’ям гравців, юридичними аспектами захисту прав професіональних футболістів.

Генеральною асамблеєю Європейського дивізіону ФІФПро були також визначені основні пріоритети на 2022—2025 роки, розглянуті результати нещодавно проведеного дослідження щодо навантаження на гравців через щільний календар матчів.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo