facebook

rty 3

Відразу 14 гравців та тренерів івано-франківського «Прикарпаття» вступили до лав Збройних сил України і склали присягу на вірність народу.

Це абсолютно безпрецедентний випадок від самого початку повномасштабного вторгнення російських загарбників, коли футбольна команда першої ліги майже одностайно ухвалила рішення піти захищати державу.

Капітан «Прикарпаття» Василь Цюцюра розповів: «Був страх не те що служити — був страх заважати, бо тут професіонали своєї справи. Вони добре знають, чим займатися. Це як взяти в професіональну команду футболіста з району — він лише заважатиме. Те саме — взяти в армію футболіста, який нічого не вміє. Саме це трохи стримувало — страх бути тягарем.

Але коли нам військовий комісар пояснив, що нас будуть поступово готувати, роз'яснять ази та покажуть, як тримати зброю, воювати та захищати Україну, то ми ухвалили рішення і вступили в ЗСУ. Нас уже познайомили з автоматом: навчили розбирати, чистити та стріляти. Усе поступово. Заходимо в караул, несемо службу».

rty 2 min

Новоспечених бійців ЗСУ в Івано-Франківську привітав особисто президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко.

«Це унікальний приклад патріотизму в історії українського футболу! Команда й тренери «Прикарпаття» склали присягу на вірність народу України й пішли на службу до ЗСУ. Мав честь особисто бути присутнім на церемонії складання ними присяги в Івано-Франківську.

Привітав наших воїнів-футболістів і побажав повернутися з перемогою! Після нашої перемоги над російськими орками буде створено збірну з футболістів, які в лавах ЗСУ захищають країну. Упевнений, що вона отримає потужну підтримку наших уболівальників!

А «Прикарпаття» продовжить виступати і здобувати нові перемоги в чемпіонаті України. Сьогодні футбольна родина перебуває на захисті незалежності й майбутнього нашої держави. Слава героям! Слава Україні!» — сказав президент УАФ.

Нагадаємо, «Прикарпаття» завершило осінню частину чемпіонату першої ліги на сьомому місці. На жаль, навесні першість не відновилася через вторгнення росіян.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo