facebook

 
278047326 2321620534636300 4198733329930383423 n
 
Сьогодні, 8 квітня, переселенці віком до 11-ти років позмагалися у дружньому поєдинку проти вихованців нивівської спортшколи.
Гра проходила на стадіоні «Олімп» Вінницького національного технічного університету. Зовсім поруч, в адмінбудівлі, знаходиться бомбосховище. Юні футболісти можуть у випадку повітряної тривоги перейти у цілком безпечне укриття. Тому на стадіоні ВНТУ вже протягом трьох тижнів відбуваються тренування ОДЮСШ «Нива».
Спортивний захід відбувся за підтримки Вінницького міського голови Сергія Моргунова, міської ради і Всеукраїнської професійної спілки «Футбол України», яка вручила юним переселенцям футболки і комплект м’ячів для тренувань. Їх дарував голова Профспілки Ігор Гатауллін.
У нашій країні дуже важкий період. До Вінниці переїздять юні футболісти з різних регіонів. Для моральної підтримки і підняття духу батьків і дітей ми й організували товариський поєдинок. Заняття футболом допомагають школярам відволіктися від проблем в країні, — прокоментував представник Вінницької міської ради.
278219021 2321620517969635 5095964176623425221 n
Десятирічний вихованець ДЮСШ «Металург» Євгеній Цецилін з родиною переїхав до Вінниці із Запоріжжя. Майже одразу після початку бойових дій.
— Тут мене дуже добре прийняли. Подобається краса міста, парки, — розповів Євгеній Цецилін.
11-річний Максим Старченко разом із родиною зміг вибратися із окупованого Херсона. До війни там займався у місцевій ДЮСШ, а зараз займається разом із вінницькими нивівцями. Каже, що на тренуваннях дуже цікаво.
— До Вінниці ми переїхали тиждень тому. Певний час були в окупації. Вирішили виїхати, аби не було неприємностей, бо в Херсоні подекуди стріляли. Все ж ми сподіваємося після війни повернутися додому, — сказав Максим Старченко.
Тренер ОДЮСШ «Нива» Юрій Коваль розповів, що до товариського матчу спеціальної підготовки не було.
— У наших тренуваннях одночасно беруть участь діти різних вікових категорій, в тому числі й переселенці. Тому це складно назвати якісною підготовкою. Товариський матч сприяє в першу чергу гарному настрою і допомагає підтримати спортивну форму дітям, — розповів він.
Наставник наголосив, що переселенців у його команді прийняли чудово. Всі спільно тренуються тричі на тиждень — по понеділкам, середам і п’ятницям.
— Місцеві футболісти і переселенці перебувають в однакових умовах під час тренувань. Всі із радістю отримують фізичне навантаження на заняттях. Ми більше допомагаємо дітям розвантажитися, ніж серйозно готуємося до подальших змагань. Бо тренування із зрозумілих причин нині проходять в полегшеній формі, — додав Юрій Коваль.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo