facebook

fifa10 min

На тлі подій у нашій країні міжнародна федерація футболу внесла додаткові зміни у правила реєстрації українських гравців в іноземних клубах.

Останні події в Україні призвели до необхідності в додаткових роз’ясненнях щодо реєстрації гравців із нашої держави в клубах інших футбольних асоціацій. Ще 7 березня Бюро Ради ФІФА вирішило внести тимчасові зміни до Регламенту ФІФА зі статусу та трансферу футболістів, щоб забезпечити термінову юридичну визначеність та ясність щодо низки нормативних питань, пов'язаних з Україною.

Відповідно сьогодні Бюро Ради ФІФА ухвалило рішення внести зміни до Додатка 7 Регламенту ФІФА зі статусу та трансферу футболістів, щоб надати гравцям з України можливість реєстрації, якщо вони зможуть залишити державу відповідно до чинних правил прикордонного переміщення громадян. Про це повідомив офіційний сайт ФІФА.

Таким чином, у Додатку 7 тепер чітко пояснюється, що гравцям з України може бути дозволено реєструватися в іншому клубі, навіть якщо період реєстрації у футбольній асоціації, яку він представляє, завершено. Крім того, нові поправки вказують, що іноземні клуби мають право реєструвати максимум двох професіональних гравців, які скористалися винятками, передбаченими в Додатку 7.

У пояснення до Додатку 7 також було внесено необхідні поправки, щоб забезпечити ясність і точність формулювань.

ФІФА продовжить уважно стежити за ситуацією в Україні й гарантує, що нормативна база організації і в подальшому відображатиме будь-які необхідні зміни.

Міжнародна федерація футболу також продовжує засуджувати застосування сили Росією в Україні та закликати до якнайшвидшого припинення бойових дій і повернення миру.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo