facebook

Screenshot 2021 12 10 at 09.38.16 1

У четвер, 9 грудня, в Києві у конференц-залі готельного комплексу Premier Hotel Rus відбулися чергові Загальні збори Громадської організації «Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів» 2021 року.

Участь у заході взяли 61 із 65 обраних делегатів (уповноважених представників) від членів Асоціації в командах професіональних футбольних клубів Української Прем’єр-ліги, Професіональної футбольної ліги та жіночої Вищої ліги, члени Правління Асоціації (Тарас Степаненко, Яна Калініна, Ірина Саніна, Сергій Нагорняк, Андрій Тлумак, Андрій Гітченко) і представники національних футбольних структур.

Загальна кількість учасників Загальних зборів з правом голосу склала 63 делегата, включаючи президента Ігоря Гатаулліна та генерального секретаря Анатолія Біденка, які є делегатами за посадами, відповідно до Статуту Асоціації.

Головними питаннями порядку денного стали:

  • Звіт президента і Правління щодо діяльності Асоціації за звітній період (17.11.2020-09.12.2021)
  • Розгляд та затвердження фінансових документів Асоціації (Акт Ревізійної комісії щодо фінансово-господарської діяльності, Звіт про виконання Кошторису за 2021 рік, Кошторис доходів та витрат Асоціації на 2022 рік, Кошторис на проведення Загальних зборів 9 грудня 2021 року)
  • Основні напрями діяльності Асоціації в 2022 році
  • Зміни та доповнення до Статуту Асоціації
  • Процедурний регламент
  • Прийом нових членів

У своєму виступі президент Асоціації Ігор Гатауллін проінформував учасників Загальних зборів про результати діяльності організації за звітній період, доповів про основні заходи, що були проведені за участю Асоціації, а також закликав делегатів до активної участі в обговоренні питань порядку денного.

«Питання, які ми розглядаємо, та рішення, що будуть прийняті з цих питань, мають велике значення для діяльності нашої Асоціації, стосуються кожного її члена.

Тому я закликаю вас до активної участі в обговоренні всіх питань порядку денного. Будь ласка, не соромтеся висловлювати свою думку, ставити запитання, вносити пропозиції, ділитися з нами досвідом, інформацією та ідеями.

Зворотній зв’язок від членів Асоціації – професіональних гравців є основою для визначення правильного вектору розвитку нашої організації, надання послуг, які будуть корисними для вас і які будуть задовольняти ваші потреби.

Не забувайте, що Асоціація – це ви, професіональні гравці. Асоціація створена і існує для вас!

Тільки працюючи разом ми зможемо досягти позитивних змін на користь гравців та всього професіонального футболу України, тому що гравці є його рушійною силою та найважливішою складовою!», – зазначив у своєму зверненні до делегатів Загальних зборів Ігор Гатауллін.

З усіх питань порядку денного делегатами Загальних зборів прийняті рішення, метою яких є подальший розвиток і зміцнення Асоціації, вдосконалення її роботи на благо гравців і сектору професіонального футболу України.

Особлива увага Загальних зборів Асоціації була привернута випадкам порушення клубами своїх зобов’язань перед гравцями.

Коментуючи роботу Асоціації з надання допомоги гравцям, чиї права були порушені, Ігор Гатауллін зазначив:

«Упродовж року наші працівники надавали консультації і допомогу всім гравцям, які звертались за нею до Асоціації.

Нажаль, вимушений констатувати, що багато звернень надходило від футболісток з приводу грубого невиконання клубами контрактних зобов’язань перед ними.

У період з 2 по 9 лютого 2021 року до Асоціації надійшли письмові звернення від тринадцяти футболісток команди «Буковинська Надія» з проханням надати правову допомогу через невиплату заробітної плати та дострокове розірвання трудових контрактів з цих підстав.

Асоціацією надана юридична консультація, за результатами якої, шість футболісток достроково припинили трудові контракти за угодою з клубом та перейшли в інші футбольні клуби.

Для інших семи футболісток за допомогою Асоціації складено та направлено відповідні заяви до Палати з вирішення спорів УАФ.

Станом на 10 серпня 2021 року заяви розглянуті і вимоги по стягненню заборгованості по заробітній платі (в тому числі і компенсацію за проведення операції та медичних послуг) задоволені на загальну суму 376 000, 00 грн.

В даний час Асоціацією проводяться відповідні дії щодо стягнення зазначеної заборгованості з клубу.

Вважаю, що таке ставлення до гравців, які віддано і старанно виконують свою роботу, неприпустиме! Закликаю наших партнерів докласти всіх зусиль, щоб проаналізувати ці випадки і не допустити їх в майбутньому».

Учасники Загальних зборів мали змогу почути історії Віталія Лисицького, Поліни Мухлиніної, Ігоря Левченка та Луки Надірадзе про проблеми, з якими вони зіткнулися, та отриману від Асоціації правову допомогу.

Після Загальних зборів всі учасники засідання вирушили до Національної опери України на церемонію святкування 30-річчя Української асоціації футболу.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo