facebook

Міжнародна організація футбольної історії і статистики (IFFHS) підбила підсумки року в жіночому футболі у світі.

У номінації «Найкращий тренер клубних команд» перемогу здобув нинішній наставник національної жіночої збірної України, іспанець Луїс Кортес (175 балів), який значно випередив своїх конкурентів.

У сезоні-2020/2021 спеціаліст вивів у фінал жіночої Ліги чемпіонів іспанську «Барселону», яка вперше в історії клубу здобула звання найсильнішої команди Європи, перегравши у фіналі англійський «Челсі».

Завдяки цьому успіху Кортес став володарем нагороди УЄФА як найкращий тренер Європи в жіночому футболі, а також був визнаний найкращим тренером Іспанії 2021 року.

Додамо, що друге місце посіла тренер французького «Ліону» Соня Бомпастор (55 очок), а третє — наставник «Челсі» Емма Хейз (35 очок).

«Завдяки Луїсу Кортесу наші футболістки збірної та жіночих клубних команд отримають можливість перейняти найкращий європейський досвід. Адже Луїс разом із двома помічниками з Іспанії готові не лише тренувати збірну, а й ділитися своїми знаннями з розвитку жіночого футболу, які вони успішно реалізували в Каталонії. Запрошення фахівця такого рівня, як Луїс Кортес, стане гарним внеском у нашу стратегію розвитку жіночого футболу в Україні», — зазначив після призначення фахівця на посаду головного тренера національної жіночої збірної України президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo