facebook

D08C87CF C1FF 448A 94FC 15BA2C6FEDFC

Напередодні жовтневої порції матчів національних збірних, для Великобританії знову гостро постало питання можливість для футболістів з місцевих чемпіонатів повноцінно брати участь в житті клубу, після повернення з країн, які належать до так званого "червоного списку" за швидкістю поширення COVID-19. 
зокрема, своїм недавнім рішенням уряд країни підтвердив, що повністю вакциновані футболісти, які повернуться з країн з даного переліку, повинні будуть залишатися в "спеціальних карантинних приміщеннях" протягом 10 днів. Однак, на цей раз дані гравці можуть раз на добу залишати місце своєї ізоляції для гри або тренування.

Під час жовтневої міжнародної паузи від англійського Ліверпуля в країни з "червоного списку" поїдуть Аліссон Беккер і Фабіньо в складі збірної Бразилії, Костас Цімікас (Греція) і Садіо Мане (Сенегал), тому подібні обмеження точно не могли викликати позитивних емоцій у німецького фахівця.

"Ви можете вибрати готель самі, але їжа повинна бути доставлена ​​виключно перед дверима вашого номера, вам не дозволяється приймати гостей ... Якщо таке рішення проблеми від уряду, то я просто не знаю, хто подібне міг придумати.

Для гравців це буде означати, що вони поїдуть на 10-12 днів зі своїми національними збірними, а потім ще на 10 днів підуть від своїх сімей на карантин. Це 22 дня, а через два тижні наступний міжнародний перерву.Мені це не здається реальним вирішенням

Я не очікую, що уряд буде на 100% стурбоване ситуацією в Прем'єр-лізі, її потреби в конкретних гравців, але і сама Прем'єр-ліга повинна боротися за наших гравців . Зараз явно не така ситуація.

Гравці постійно знаходяться в "бульбашки". Вони в клубі - в "міхурі", вони виступають за збірні - в "міхурі", але крім цього, я не зовсім розумію, чим те, що відбувається відрізняється від того, що було раніше?

Що мені дійсно не подобається в цьому, так це те, що я не бачу, щоб всі ці плани були належним чином продумані. Це трохи схоже на те, як ніби хтось в уряді відкриває двері в важливий офіс і каже: "До речі, нам потрібно впорядкувати футболістів", а хтось каже: «Чому? З ними щось не так? ". Їм у відповідь:" Вони грають в червоних списках, і їм не подобається 10-денний карантин в готелі ", тому вони просто відповідають:" Тоді нехай підуть в інший готель ". {{1 }}
ні, хлопці, немає! Ми вириваєм людей з нормального життя на три тижні без всякої на те причини. Ми піклуємося про наших гравців. Вони тут, живуть зі своїми сім'ями, більше нічого не роблять. Вони приходять на тренування і йдуть додому. Тепер ми повинні розмістити їх в готелі і доставляти їм їжу? Це просто неправильно ", - підсумував німецький фахівець.

Найближчий матч за участю англійського Ліверпуля - центральна гра сьомого туру АПЛ на Енфілді проти Манчестер Сіті.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo