facebook

19 серпня 2021 року на футбольних полях зі штучним покриттям НТК ім. В. Баннікова відбувся міні-футбольний турнір «КУБОК НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ – 2021», приурочений 30-річчю незалежності України та українському футболу. Ініціатори і організатори турніру – Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів (ВАФП) та Українська асоціація футболу (УАФ).

Відкрили турнір президент ВАФП, член Виконкому УАФ Ігор Гатауллін та перший віце-президент УАФ, чемпіон XXV Олімпійських ігор в Сеулі (1988), легенда ФК «Динамо» Київ Олексій Михайличенко.

Загалом, в турнірі взяли участь 64 гравця з 8 команд: від ВАФП, УАФ, Професіональної футбольної ліги (ПФЛ), Футбольної асоціації будівельників України, Київської міської державної адміністрації, Міністерства молоді та спорту України, Федерації профспілок України (ФПУ) і Збірна журналістів України.

Змагання проходили у два етапи. На першому етапі команди були поділені на дві групи (по 4 команди). Переможці груп потрапляли в фінал турніру. Команди, що посіли в групах другі місця – змагалися за 3 місце.

Команда ВАФП, до складу якої увійшли заслужені ветерани українського футболу-члени Асоціації, на груповому етапі здобула три перемоги в матчах з командами Футбольної асоціації будівельників (7-3), ПФЛ (4-1) та ФПУ (5-4).

В фіналі турніру у напруженому протистоянні команда ВАФП перемогла команду УАФ з рахунком 2-1.

В матчі за третє місце команда ФПУ здолала Збірну журналістів України з рахунком 6-5.

кну 2021 16 min

кну 2021 15 min

кну 2021 14 min

Слід відзначити, що гравець команди ВАФП Колінз Нгаха був визнаний найкращим нападником турніру.

По завершенню змагань президент ВАФП Ігор Гатауллін та перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко провели церемонію нагородження призерів, найкращих гравців і учасників турніру.

кну 2021

Найкращі гравці турніру за номінаціями:
 
– Найкращий воротар – Олександр Сидорчук (ПФЛ)
– Найкращий захисник – Петро Пантєлєєв (КМДА)
– Найкращий півзахисник – Вадим Панченко (Міністерство молоді та спорту України)
– Найкращий нападник – Колінз Нгаха (ВАФП)
– Найкращий бомбардир – Вадим Дробашко (Збірна журналістів України)
– Найкращий гравець турніру – Максим Іванов (УАФ)
 
Турнір викликав великий інтерес серед представників ЗМІ, працівників національних футбольних структур і вболівальників, що сприятиме популяризації діяльності ВАФП і УАФ з розвитку футболу в Україні.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo