facebook

Відділ жіночого футболу УАФ після опрацювання всіх наданих клубами пропозицій затвердив календар матчів першого етапу чемпіонату України з футболу серед жіночих команд вищої ліги сезону-2021/2022.

На першому етапі всі команди грають матчі в одне коло згідно із затвердженим календарем. Спортивні показники, здобуті на першому етапі, зберігаються.

За підсумками першого етапу залежно від місць у турнірній таблиці формуються дві групи по шість команд, які грають ще два кола (вдома/на виїзді) відповідно до затвердженого календаря:

група 1 (місця з першого по шосте) — визначають чемпіона й призерів вищої ліги, а також команду, яка братиме участь у жіночій Лізі чемпіонів УЄФА-2022/2023;

група 2 (місця із сьомого по 12-е) — визначають команди, які залишать вищу лігу.

За підсумками чемпіонату України у вищій лізі сезону-2021/2022 команди, які посядуть 11-е та 12-е місця, переходять до першої ліги. Команда, яка фінішує 10-ю, грає два перехідні матчі з колективом, який посяде третє місце в першій лізі.

Учасники чемпіонату України серед жіночих команд у вищій лізі: «Житлобуд-1» (Харків), «Житлобуд-2» (Харків), «Восход» (Стара Маячка), «Карпати» (Львів), «Атекс» (Київ), «Колос» (Ковалівка), «Ладомир» (Володимир-Волинський), «Маріуполь», «Буковинська Надія» (Великий Кучурів), «Кривбас» (Кривий Ріг), «ЕМС-Поділля» (Вінниця), «Пантери» (Умань).

Із календарем матчів першого етапу чемпіонату України серед жіночих команд у вищій лізі сезону-2021/2022 можна ознайомитися за посиланням.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo