facebook

506 1 min

У Києві відбувся допрем’єрний показ документального фільму «Особлива атмосфера», що розкриває подробиці підготовки української збірної до чемпіонату Європи з футболу.

Стрічку було знято за підтримки титульного партнера національної збірної України, мережі ТЦ «Епіцентр». 11 червня в центральному офісі компанії відбувся закритий допрем’єрний показ фільму.

Як зазначив співпродюсер проєкту, футбольний експерт, блогер та функціонер Тарас Герега, «Особлива атмосфера» стала однією з найвідвертіших розповідей про національну збірну України.

«Уперше в історії збірної журналістів підпустили настільки близько до гравців та тренерів головної команди країни. Завдяки цьому знімальна група проєкту отримала нагоду максимально глибоко занурити глядача всередину команди та дати можливість відчути атмосферу тренувального процесу та настрій у збірній», — прокоментував реліз фільму Тарас Герега.

Допрем’єрний показ відвідали відомі футбольні особистості, у тому числі зіркові українські гравці, тренери та функціонери, а також журналісти, телеведучі, блогери та коментатори.

Переходьте за посиланням:

https://youtu.be/VrNc8H9-yhc

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo