facebook

Як повідомляє УЄФА, усі володарі квитків на матчі Євро-2020 отримають електронною поштою посилання на інформацію щодо транспортних обмежень і вимог до в’їзду до країн-господарів турніру.

Здати квитки й повернути їхню повну вартість можна на порталі квитків, який уже працює й закриється 22 квітня о 19.00 за київським часом. Якщо відбудеться заміна стадіону або він буде закритий для вболівальників, для володарів квитків передбачено спеціальну процедуру. Докладніше про це буде проінформовано найближчим часом.

Після того, як 22 квітня закінчиться термін здачі квитків, УЄФА визначить, чи перевищує кількість квитків на руках кількість дозволених місць на кожному матчі. Якщо так, то УЄФА анулює частину квитків за допомогою сліпого жеребкування, аби дотриматися встановлених місцевою владою правил. Для квитків, що купувалися через національні асоціації, будуть задіяні правила відповідних асоціацій та фан-клубів.

Про анулювання квитків уболівальників повідомлять у травні. Більш детально з квитковими нюансами Євро-2020 можна познайомитися за посиланням

Євро-2020. Вісім міст підтвердили, що матчі турніру пройдуть із глядачами 

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo