facebook

На засіданні КДК УАФ було розглянуто рапорти офіційних осіб матчу 17-го туру УПЛ ФК «Олімпік» (Донецьк) — ФК «Шахтар» (Донецьк) та встановлено, що організація матчу на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського з боку ФК «Олімпік» (Донецьк) була такою, що не відповідала вимогам Регламенту УПЛ та Регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу УАФ.

Зокрема, клуб-господар не забезпечив належного рівня безпеки при підготовці та проведенні матчу, наслідком чого стала можливою несанкціонована поява президента клубу в суддівській кімнаті та на післяматчевому флеш-інтерв’ю.

Крім того, клуб-господар не забезпечив належного від’їзду бригади арбітрів матчу зі стадіону, що є порушенням регламентних вимог.

КДК УАФ взяв до уваги попередні рішення від 28 серпня 2020 року та 26 лютого 2021 року, якими ФК «Олімпік» (Донецьк) та стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського було попереджено про можливість заборони використання стадіону для проведення матчів УПЛ, ПФЛ та Кубку України з футболу з огляду на неналежний рівень організації командами заходів безпеки на ньому.

За результатами розгляду КДК УАФ ухвалив рішення про накладення на ФК «Олімпік» (Донецьк) штрафу у розмірі 500 000 грн за систематичне незабезпечення безпеки клубом-господарем під час матчів УПЛ. Клуб попереджено про можливість застосування нефінансових санкцій, у тому числі у вигляді позбавлення турнірних очок, у випадку повторення порушень.

КДК УАФ також на підставі відповідної рекомендації Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ заборонив ФК «Олімпік» (Донецьк) використовувати стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського для проведенням матчів УПЛ до кінця сезону-2020/2021 у зв’язку з низьким рівнем забезпечення безпеки на стадіоні та невиконанням регламентних вимог УПЛ та УАФ.

У зв’язку із систематичними порушеннями норм регламентних вимог УПЛ та УАФ під час проведення матчів на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського КДК УАФ рекомендував Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ розглянути питання про заборону використовувати стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського для проведенням матчів УПЛ, ПЛФ та Кубку України з футболу до кінця сезону-2020/2021 та про можливість проведення матчів на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського в сезоні-2021/2022 після окремого рішення Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ з урахуванням неухильного дотримання клубами всіх регламентних вимог з питань безпеки.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo