facebook

уєфа 11 min

Сьогодні Виконавчий комітет УЄФА вирішив скасувати розіграш Юнацької ліги УЄФА сезону-2020/2021 через пандемію COVID-19 та її вплив на проведення змагань, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Минулого року Виконком УЄФА вирішив змінити формат турніру й відкласти його старт. Однак із того часу організації охорони здоров'я ввели нові заходи по всій Європі. Обмеження на подорожі, що стосуються команд-учасниць, створюють значні труднощі в організації матчів. Два клуби вже знялися зі змагань.

Виконавчий комітет УЄФА, членом якого є президент УАФ Андрій Павелко, підкреслив, що надалі відкладати старт турніру неможливо, й що на перше місце треба поставити здоров'я й безпеку молодих футболістів.

На жаль, обставини, що склалися, не дозволяють провести цей міжнародний юнацький турнір. Комітет УЄФА з клубних змагань і Асоціація європейських клубів, до яких Виконком УЄФА звернувся за консультацією, підтримали ідею у винятковому порядку скасувати розіграш Юнацької ліги УЄФА цього сезону.

Таким чином, матчі Юнацької ліги УЄФА за участі київського «Динамо» та донецького «Шахтаря», які мали пройти 2-го та 3 березня проти «Барселони» та «Порту» відповідно, не відбудуться.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo