facebook

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу ухвалив рішення щодо покарання гравців Кане («Ворскла»), Максима Чеха («Маріуполь») та Олексія Хобленка («Дніпро-1»).

Враховуючи характер порушень, пояснення сторін та практику КДК УАФ в аналогічних справах, футболістів «Ворскли» Кане та «Маріуполя» Максима Чеха за серйозні ігрові порушення (у відповідності до п. 2.1. Додатку 5 до Дисциплінарних правил), яких було вилучено в поєдинках 11-го туру УПЛ з «Динамо» та «Львовом» відповідно, відсторонено на два матчі.

Враховуючи характер порушень, пояснення футболіста та практику КДК УАФ в аналогічних справах, було прийнято рішення про часткове скасування на підставі ст. 27 Дисциплінарних правил УАФ стандартної санкції за агресивну поведінку (яка у відповідності до п. 2.1. Додатку 5 до Дисциплінарних правил становить три матчі), та застосування до футболіста «Дніпра-1» Олексія Хобленка, якого було вилучено в матчі 10-го туру УПЛ із «Минаєм», відсторонення на два матчі та один матч умовно.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo