facebook

120998244 1856159071182451 460155331414025898 n
 
Вельмишановний Андрію Васильовичу!
 
Від імені Всеукраїнської професійної спілки «Футбол України» і від себе особисто прийміть найщиріші привітання з нагоди Вашого Ювілею!
Ви – визнаний та шанований в українській і світовій футбольній сім’ї функціонер, професіонал, якого відрізняють такі якості, як працьовитість, компетентність та відповідальний підхід до справи, особиста порядність. Вже багато років Ви вірно і старанно працюєте на благо футболу – спорту номер один в Україні. Докладені Вами зусилля не минають даремно. Підтвердженням цьому є результати роботи очолюваної Вами Української асоціації футболу, спрямованої, окрім іншого, на популяризацію та розвиток в країні дитячого і масового футболу, підтримку військовослужбовців, підвищення їх морально-психологічного духу, будівництво футбольної інфраструктури, проведення в Україні футбольних заходів світового рівня.
У цей особливий для Вас день бажаємо Вам міцного здоров’я і благополуччя, нехай завжди поруч будуть успіх, кохання та щастя, а підтримка рідних і близьких додасть сил для нових кар’єрних звершень у всіх напрямках Вашої діяльності!
З повагою,
І.Ф. Гатауллін
Голова Всеукраїнської професійної спілки «Футбол України»

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo