facebook

                                   1acb1 Balchos i Gataullin

У вівторок, 17 квітня відбулося засідання Президії Всеукраїнської спілки "Футбо України".

Членами Президії ВПС «Футбол України» були розглянуті питання порядку денного щодо делегування представника від  професійної спілки  для участі у XXI черговому Конгресі Громадської спілки «Федерація футболу України», щодо висунення кандидатури від ВПС «Футбол України» до складу Виконавчого комітету Федерації футболу України та про висунення кандидатур до складу членів Палати з вирішення спорів Федерації футболу України в якості представників футболістів-професіоналів від Всеукраїнської професійної спілки «Футбол України» та Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, а також про висунення кандидатури на обрання заступника Голови Палати з вирішення спорів ФФУ.

Голова Профспілки Ігорь Гатауллін, посилаючись на лист ФФУ від 23.02.2018 р. № 306, надав інформацію про те, що 24 травня 2018 року відбудеться XXІ черговий Конгрес ФФУ. Для участі у цьому заході від ВПС «Футбол України», як асоційованого члена ГС «Федерація футболу України» необхідно обрати одного делегата у порядку ст.ст.8,18 Статуту ФФУ.

Гатауллін І.Ф. одночасно запропонував делегувати для участі у Конгресі професіонального футболіста Олександра Караваєва, члена Національної збірної команди України з футболу. Довів до присутніх його біографічні дані та досягнення, позитивно характеризував, а також повідомив, що О.Караваєв погодився взяти участь у Конгресі в якості делегата від Профспілки.

Членами Президії було вирішено делегувати від Всеукраїнської професійної спілки «Футбол України» (асоційованого члена ФФУ) для участі у XXІ черговому Конгресі ГС «Федерація футболу України» Караваєва Олександра Олександровича, футболіста-професіонала, члена Національної збірної команди України з футболу.

Щодо другого питання, слухали Гатаулліна І.Ф.- голову Профспілки, який оголосив зміст заяви члена Виконавчого комітету ФФУ Зозулі Романа В’ячеславовича до Конгресу ФФУ та Президії ВПС «Футбол України» від 11.04.2018 р. В заяві повідомляє, що немає можливості приймати участь у діяльності та засіданнях Виконавчого комітету ФФУ на постійній основі, зважаючи на контрактні зобов’язанні з ФК «Альбасете» (м.Альбасете, Іспанія), вимушений звернутися з проханням припинити повноваження як члена Виконавчого комітету ФФУ, представника від ВПС «Футбол України», асоційованого члена ФФУ.

Враховуючи зазначене, запропоновано відкликати Зозулю Р.В., як представника футболістів-професіоналів від ВПС «Футбол України» в якості члена Виконавчого комітету ГС «Федерація футболу України». Замість нього рекомендувати XXІ Конгресу ФФУ обрати до складу Виконавчого комітету ФФУ – Олександра Караваева, футболіста-професіонала, члена збірної команди України з футболу, який надав згоду щодо висунення його кандидатури на обрання до складу виконавчого комітету ФФУ.

Одностайно було вирішено відкликати Зозулю Романа В’ячеславовича як представника футболістів-професіоналів від Всеукраїнської професійної спілки «Футбол України» в якості члена Виконавчого комітету ГС «Федерація футболу України» та висунути кандидатуру футболіста-професіонала Караваєва Олександра Олександровича на обрання членом Виконавчого комітету ГС «Федерація футболу України».

Щодо крайнього питання засідання було взято до уваги слово Головуючого, який зауважив, що Палата з вирішення спорів ФФУ створена за ініціативи ВПС «Футбол України» та Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів 03.09.2012 року рішенням Виконавчого комітету ФФУ на виконання вимог Циркулярів ФІФА від 20.12.2005 р. № 1010 та від 28.12.2007 р. № 1129. Палата є незалежною інстанцією, функціонує і діє у відповідності із затвердженим Виконкомом ФФУ Регламентом.

Положення Регламенту повністю імплементовано, відповідають вимогам Типового регламенту національної Палати з вирішення спорів ФІФА.

Виконком  ФФУ, керуючись регламентними нормами, у встановленому порядку затвердив представників футболістів від ВПС «Футбол України» та Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів до складу Палати, а саме:

- Крижанівського В.В., Ільчука О.М., Сотіра А.Р., Трошкіна В.М., Юрченка Ю.І.

За період функціонування Палати проводилася ротація окремих членів Палати. Було відкликано зі складу Ільчука О.М. за його заявою (02.07.2014 р.). Замість нього – обраний Ключковський М.Ю. У 2015 році Сотір А.Р., з числа членів Палати, обраний заступником Голови. Замість нього до складу Палати обрано Брагіна О.О.

На сьогодні, Сотір А.Р., Ключковський М.Ю. та Трошкін В.М. подали заяви про припинення повноважень членів Палати у відповідності з регламентними нормами. Гатауллін І.Ф. наголосив, що у складі Палати в якості представників від Профспілки та Асоціації залишаються лише 3 (три) члени Палати з 5 (п’яти): Крижанівський В.В., Брагін О.О., Юрченко Ю.І.

Членами Президії було одноголосно вирішено відкликати Сотіра Антона Руслановича, Ключковського Маркіяна Юрійовича та Трошкіна Володимира Миколайовича зі складу членів Палати з вирішення спорів ФФУ, як представників футболістів від ВПС «Футбол України» та Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів у зв’язку з припиненням ними повноважень у відповідності з п.3 ст.6 Регламенту Палати з вирішення спорів ФФУ та  рекомендувати Виконавчому комітету ФФУ на найближчому засіданні затвердити в якості членів Палати з вирішення спорів ФФУ кандидатури: Пасіки Сергія Петровича, Котенка Миколи Віталійовича, Ільчука Олександра Миколайовича, як представників футболістів від ВПС «Футбол України» та Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo