facebook

unnamed

«Підвищення «мінімалки» сприятиме виведенню з тіні зарплат українців, стимулюватиме зростання рівня середніх зарплат в Україні та сприятиме зменшенню відтоку людського капіталу за кордон», - про це зазначив Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий, коментуючи владну ініціативу щодо підвищення мінімальної зарплати з 1 вересня ц.р. до 5 тис. грн..

«Президент, коли йшов на вибори, задекларував подолання бідності. І підвищення мінімальної зарплати дозволяє наблизитися до лінії зменшення бідності та її подолання, – сказав Григорій Осовий.

Він наголосив, що профспілки неодноразово порушували перед урядом та роботодавцями питання щодо необхідності підвищення мінімальної зарплати, тим більше, що збільшення соцстандартів згідно з вимогами законодавства, є обовязком влади. Проте, підвищення мінімальної зароплати до 5 тис. грн – це лише перший етап і варто було б підвищити мінімальну зарплату до рівня не нижче 6,5 тис. грн., адже інфляція фактично з’їдає мізерні доходи громадян.

У проекті Державного бюджету на наступний рік, над яким зараз ведеться робота, і який уряд має подати до ВР 15 вересня, потрібно передбачати наступні етапи підвищення державних соцстандартів і мінімальної зарплати», - цитує лідера профспілок Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Детальніше

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo