facebook

 

На адресу ПФЛ 08 серпня 2020 року за №240 надійшов лист за підписом директора МФК "Металург" Максима Лупашка, в якому повідомляється про неможливість виїхати на матч перенесеного 22 туру з ФК "Рух".

"Клуб фізично не встигає забезпечити квитками до Львова футболістів і адміністрацію "Металурга", а також забронювати готель поруч зі стадіоном. Тому МФК "Металург" повідомляє, що не має можливості провести гру 10.08.2020 з ФК "Рух", - йдеться у листі.

Нагадаємо, що на початку липня цей і ще два матчі матчі перенесли на невизначений термін через спалах коронавірусу в стані запорізького клубу: було зафіксовано 13 випадків зараження COVID-19.

Перенесені матчі 23 туру "Металург" - "Черкащина" (1:1) і 24 туру "Металург" - "Гірник-Спорт" (3:2) команда Олексія Годіна дограла у визначені Адміністрацією ПФЛ дати, а ще один поєдинок - з "Рухом" після опитування всіх клубів Першої ліги та консультації з членами робочої групи було вирішено перенести на 10 серпня у зв'язку зі щільним ігровим графіком змагань після рестарту другої частини змагань у Першій лізі. Через це матчі 30 туру були знесені на інші дати.

Таким чином, у випадку, якщо МФК "Металург" не з'явиться на матч, то Адміністрація ПФЛ направить відповідні матеріали до КДК УАФ.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo