facebook

IMG 20200723 142321

СПО об’єднань профспілок на засіданні 23 липня ухвалив пропозиції щодо змін і доповнень до Генеральної угоди на 2019-2021 рокипопередньо обговорені Робочою комісією об'єднань профспілок для ведення колективних переговорів, укладення  Генеральної угоди та здійснення контролю за її виконанням.

Ініційовано тристоронній діалог по бюджетному процесу і ухвалено пропозиції СПО об’єднань профспілок до проєкту Державного бюджету України на 2021 рік. Пропозиції профспілок в основному стосуються питань ведення соціальної політики в державі, встановлення розмірів державних соціальних гарантій та виплат тощо.

Ще одним рішенням СПО об’єднань профспілок делегував своїх представників для участі у засіданнях Урядових комітетів та визначився з кандидатурами фахівців, які братимуть участь у роботі цих комітетів.

Зокрема, у Комітеті з питань цифрової трансформації, розвитку громад і територій, освіти, науки та інновацій, охорони здоров’я, економічної, фінансової і правової політики, правоохоронної діяльності, паливно-енергетичного комплексу та інфраструктури будуть представлено дев’ятеро осіб від профспілок, четверо – в Урядовому комітеті з питань національної безпеки і оборони, реінтеграції тимчасово окупованих територій та соціальної політики, та двоє – в Урядовому комітеті з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва, культури, молоді, спорту та інформаційної політики. В цьому Комітеті для представників профспілок ще лишаються дві вакансії, які можна заповнити до 27 липня  ц.р.

IMG 20200723 141249

У процесі обговорення Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий підкреслив важливість роботи в урядових комітетах, де можна досягти певного результату через внесення профспілкових пропозицій до урядових постанов.

Від нашої професійної роботи залежатиме успіх рішень, які будуть прийняті на засіданні Уряду, - наголосив Голова, звертаючись до представників СПО в урядових комітетах.

Наприкінці засідання керівник експертної групи з питань накопичувальної системи пенсійного забезпечення  Мінсоцполітики Олександр Індило презентував проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо накопичувальної професійної пенсійної системи".

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo