facebook

Відеоматеріали

12

uefa

УЄФА за підсумками відеоконференції з 55 членами-асоціаціями прийняв рішення скасувати проведення поєдинків національних збірних, які були заплановані на червень, через пандемію коронавірусу.

Про це повідомила прес-служба організації. Жіноча збірна України мала провести матчі в квітні з Чорногорією та Грецією, в червні - з Ірландією та Грецією. Всі ці ігри не відбудуться. Також було прийнято рішення скасувати поєдинки фінальних частин молодіжних Євро до 17 і 19 років серед чоловіків і жінок.

Що стосується клубних турнірів, то наразі УЄФА лише повідомив про подальше обговорення ситуації. Багато чого буде залежати від успішності боротьби з пандемією COVID-19. Під час конференції президент УЄФА Александер Чеферін заявив про готовність розширити сезон, щоб не завершувати турніри достроково, а дограти. Поки йде розробка календаря, щоб завершити сезон до кінця червня, але малоймовірно, що це буде можливо. Практично весь європейський футбол зараз перебуває на карантині. Матчі тривають тільки в Білорусі.

 

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo