facebook

Відеоматеріали

12

Шановне футбольне співтовариство!
 
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів та Всеукраїнська професійна спілка «Футбол України» у період запровадження Урядом карантину в України повторно інформують про те, що працюють у дистанційному режимі. Усі контактні дані працівників, що розміщені на офіційних сайтах та сторінках у соціальних мережах організацій –  є актуальними.
Асоціація та Профспілка підтримують постійний зв'язок зі своїми міжнародними та національними партнерами, здійснюють на регулярній основі обмін актуальною і важливою інформацією.
Додатково до раніше наданих  консультацій  та рекомендацій в котре наголошуємо, що трудові права працівників сфери футболу у цей період, повинні у повному обсязі бути дотримані роботодавцями згідно  чинного трудового законодавства України! Вини  працівників клубів у призупиненні змагань не має, тому роботодавці  не мають права не виплачувати заробітну плату, яка визначена у трудовому договорі або контракті!
Стосовно професіональних гравців та тренерів. У період дії карантину і вимушеної паузи у професіональних змаганнях з футболу гравці та тренери виконують свою роботу, передбачену контрактом, в частині проведення тренувань. Відповідно, підстав для зменшення або припинення виплати заробітної плати не існує.
У разі потреби, Асоціація та Профспілка готові надати відповідну допомогу своїм членам, долучатись, як представники працівників футбольної сфери, до соціального діалогу з представниками сторони роботодавців.
 
Застерігаємо, будьте обережні, бережіть себе і своїх близьких!

Разом ми сильні!!!

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo

 

Фотогалерея